Mersin-Berlin Dostluk Derneği
Mersin Berlin Dostluk Derneği
Ana Menü
Çevrimiçi Kullanıcılar
» Çevrimiçi Ziyaretçiler: 1

» Çevrimiçi Üyeler: 0

» Toplam Üye Sayısı: 35
» En Yeni Üye: yavuzbahceci
Forum Başlıkları
En Yeni Forum Başlıkları
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Fazla İlgilenilen Başlıklar
Henüz Başlık Oluşturulmamış.
En Son Makaleler
Makale Bulunamadı
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

ParolaHenüz Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olabilirsiniz.

Parolanızı Mı Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
Anket
web sitemizi nasıl buldunuz ?

çok iyi
çok iyi
100% [2 Oy]

iyi
iyi
0% [0 Oy]

kötü
kötü
0% [0 Oy]

çok kötü
çok kötü
0% [0 Oy]

Oy: 2
Oy vermek için üye girişi yapmış olmanız gerekmektedir.
Başlama Tarihi: 12.07.2014
Kısa Mesajlar
Mesaj göndermek için giriş yapmalısınız.

Hiç kısa mesaj gönderilmemiş.
Web Sitemize Hoşgeldiniz ...
Web Sitemize Hoşgeldiniz ... Mersin-Berlin Dostluk derneğini 2007 yılında kurduk. Berlin’de ise, Berlin-Mersin Dostluk Derneği faaliyetlerini yürütmektedir. İki kardeş dernek olarak amacımız; yaşadığımız dünyanın barış ve kardeşlik dünyası olması, kentlerin tanıtımı ve yerelde bulunan kurumlarımızın uluslararası deneyimlerini artırmalarını, bağlantı kurarak ortak projeler üzerinde çalışma yapmalarını, iki kentin insanlarının sanat ve kültürel olarakta birbirlerin tanıyarak ön yargıların giderilmesine katkı sunmayı temel hedef olarak belirlemiştir. Bu hedef doğrultusunda kurumları ve bireyleri bir araya getirerek bugüne kadar; sendikalardan kadın derneklerine, iş adamlarından, çevre örgütlerine, belediyelerden, sanatçılara kadar karşılıklı olarak iki kentten birçok kurum ve bireyi ; Mersin’den Berlin’e ve Berlin’den de Mersin’e geldiklerinde de kendi alanlarında buluşup ortak çalışmalar veya sanatsal etkinliklerini sergilediler. Örneğin; Mersin’den Berlin’e giden sanatçılarımız farklı zamanlarda Berlin’de fotoğraf ve yağlı boya resim sergisi açtılar, Mersin Üniversitesi Konservatuar Bölümü öğrencilerimizden oluşan (yaşları 9-11 arası) bir gurup piyano ve gitar resitallerini Berlin’in önde gelen müzik okullarında ve Türk Evinde sergilediler. Mersin/Toroslar Belediyesi ile Berlin/Pankow Belediyesi birlikte tanışıp karşılıklı ziyaretler gerçekleştirdiler. Mersin/Yenişehir Hentbol takımını Berlin’de Bulunan Füchse Berlin Hentbol takımları ile buluşturarak Berlin’de maç yapmalarını ve birlikte çalışmalarını sağladık.2012 yılında Mersin/Mezitli Belediyemiz ile Berlin/ Tempelhof Schöneberg Belediyesi iki derneğimizin çalışmaları buluşturması sonucu kardeş şehir protokolünü imzaladılar. Yine bu çerçevede İçel Anadolu Lisesi ile Berlin’de bulunan Carl-Zeiss Oberschule okulu, kardeş okul oldular. Bu temel hedefler doğrultusunda Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonrada ortak projeler ve çalışmalar yapmayı sürdüreceğiz. Yaşadığımız dünyaya ve kente karşı sorumluluk duyan, Barışa ve Kardeşliğe katkı sunacak her kurum ve kişinin enerjisini birleştirmeye devam ediyoruz.
buyreplica
buyreplica - Haziran 27 2016 10:30:18

all the craftsmen about <a href="http://www.replicas-rolex.biz">Rolex Replicas</a>apply to all the complex solutions in which resembles very first LV. Merit to all the delicious skillfullness, all about <a href="http://www.replica-rolex.co/daytona_rolex-watches.html">Replica Rolex Daytona Watches</a>is normally delt with by means of awesome curiosity. At the s****e<a href="http://www.replicas-rolex.biz/rolex_gmt.html">Replica Rolex GMT Watches</a> toting a very most suitable purse, you should develop an expression about self confidence right from huge throughout. For that matter, genital herpes virus treatments recognize seriously isn't a fabulous <a href="http://www.replica-rolex.co">Replica Rolex Watches</a> which is certainly intended for featuring thing, still a fabulous a thing of beauty worthy any absolutely love. All the <a href="http://www.replica-rolex.co/submariner_rolex-watches.html">Replica Rolex Submariner Watches</a> throughout the wedding date is as well extra rectangular shape relating to the Rolex Similar resources and materials keep an eye on at the s****e time relating to the basic it is somewhat through.

bdster
bdster - Ağustos 22 2015 10:40:15

Visitors attending FanFest will find a wide selection of exclusive All-Star merchandise at the event, as well as satellite locations across Pittsburgh. In addition to operating the MLB All-Star FanFest Clubhouse Store at the convention center, AR****ARK will manage official [url=http://cartiertankreplica.co.uk/]Luxury Replica Watches[/url] MLB All-Star souvenir locations inside the Hilton Pittsburgh and Omni Willi**** Penn hotels. PNC Park's Outfitters Te**** Store, which AR****ARK has managed since its opening in 2001, will also feature many limited edition items.

Yorum yaz
İsim:

Doğrulama Kodu:
Doğrulama Kodu


Oylama
Sadece üyeler oylayabilir.

Oy verebilmek için lütfen üye olun ya da üye girişi yapın.

Harika! Harika! 100% [1 Oy]
Çok İyi Çok İyi 0% [Oylanmamış]
İyi İyi 0% [Oylanmamış]
Fena Değil Fena Değil 0% [Oylanmamış]
Kötü / Berbat Kötü / Berbat 0% [Oylanmamış]